Innsprøytning er i dag det mest moderne systemet for å mikse bensin inn i en forbrenningsmotor. Det originale innsprøytningssystemet som finnes på de fleste biler setter begrensninger i bl.a. ytelse og justeringsmuligheter. Invester derfor i et ettermarkeds innsprøytningssystem for maks ytelse og full kontroll!

.:: Motorstyring

.:: Electromotive

Electromotive motorstyringer Electromotive har levert tenningsløsninger i over 25 år. Electromotive leverer både tenningsanlegg og komplette motorstyringer. Felles for alle produkter, fra det rimeligste til det dyreste, er det kraftige tenningsanlegget som Electromotive har utviklet. [ Vis produkter ]

 

.:: AEM Plug&Play

AEM Plug&Play motorstyring Vi leverer og programmerer også AEM Plug&Play datasprut på forespørsel. Dette er en enkel og lite arbeidskrevende konvertering til datasprut for moderate ombygginger. For kraftig ombygde motorer anbefaler vi andre datasprut.
Ta kontakt for priser og informasjon.

.:: Sensorer

5bar MAP-sensor Vi har et stort lager av sensorer til motorstyringsystemer. Sensorne er kompatible med stort sett alle moderne motorstyringer på markedet i dag.

[ Vis produkter ]